Şirket Profili

  

 
Şirketimiz tüketim maddeleri imalat ve pazarlama faaliyetinde bulunmak amacıyla 1976 yılında merhum Mehmet Orhan DÜZGÖREN tarafından kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu güne günün gelişen teknolojilerini takip eden şirketimiz

21. yüzyıl teknolojilerini makine ve araç parkına uygulayarak dev bir üretim ve dağıtım firması olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Geçmişten gelen bilgi ve tecrübe birikiminin teknoloji ve geniş pazarlama ağını desteklemesi sonucu sadece Ege bölgesinde değil

sektöründe tüm Türkiye'de saygın gıda firmaları arasında yer almaktadır. Üretim aşamasının her noktasında yüksek kaliteyi ve hijyeni gözeten Şirketimiz

Orhan Kuru kahve ve Altın Telve Türk Kahvesi markaları ile Türk içim usulü kahvede

Star Kübaş markası ile paketli bakliyat, bakliyat ve paketli çerezde, Cevher markası ile yine paketli bakliyatta gıda piyasasında yerini almış ve tüketicinin beğenisini kazanmıştır.

Şirketimiz kendi bünyesinde ürettiği ürünler dışında sektöründe isim yapmış onlarca gıda ve temizlik ürünleri markasının da distribütörlüğünü yapmaktadır.

Halen kendi ürettiğimiz ürünler ile distribütörlüğünü yaptığımız ürünleri

50 kişilik personeli 21 araç parkı ile 16.000 M2 açık alan üzerinde, 7.000 m2 kapalı alan üzerinde üretim ve depolamasını yaparak

Kütahya merkez ve ilçelerimiz ile Uşak, Eskişehir, Afyon, Bilecik illerde ve bu illerin ilçelerinde dağıtımını yapmaktadır.
 


Nebil Yazılım®